Как проехать к нам?

карта в Google Maps

Засновано

В

1999 році

gromov лазерная резка металла

Лазерне різання металу

Ласкаво просимо до
Центру лазерного різання"GROMOV"

Наш центр надає комплекс послуг з лазерного розкрою листового металу, гнуття і проектування. У нашому розпорядженні високоточне устаткування з Німеччини, завдяки якому ми можемо втілити в життя будь-яку конструкторську ідею.

TRUMPF L 3030

Немецький лазерний комплекс

Розрахунок

Підготовимо креслення. Розрахуємо вартість різання та матеріалів

Різання

Ріжемо метал на лазерному комплексі

Доставка

Доставимо протягом 1-3 робочих днів кур’єрськими службами по всій Україні

Надаємо послуги:

Лазерне різання
металу

 • Товщина металу (від - до, мм)
  0.5 - 20
 • Кольорові метали
  нержавіюча, оцинкована сталь, алюміній
 • Робоча зона, ось X
  3000 мм
 • Робоча зона, ось Y
  1500 мм
 • Потужність лазера
  3 кВт
 • Гарантована точність обробки
  0,1 мм
 • Система управління ЧПУ
  Bosch

Гнуття листового металу

 • Товщина металу
  от 0,1 до 12 мм
 • Максимальна довжина згинання
  3000мм
 • Висота ходу балки
  500мм
 • Кількість положень матриці
  2
 • Допоміжне підйомне приладдя, од
  1
 • Кількість осей задніх упорів, що керуються ЧПУ
  6
 • Цифровий датчик градуса згибання, шод
  2

Виробництво металоконструкцій

Здійснюємо виробництво металоконструкцій будь-якого рівня складності. Від металевих серверних шаф до несучих промислових конструкцій. Детальна інформація за посиланням: 

Про наш Центр

Центр лазерного різання "Gromov" успішно працює на ринку металообробки України з 1999 року.

Більше 19 років ЦЛР "Gromov" виконує роботи з лазерного різання, гнуття, зварювання металевих виробів і форм високої складності. Ми набули в цій сфері колосального досвіду. Своїм клієнтам пропонуємо послуги, що відрізняються як відмінною якістю, так і конкурентоздатною ціною.

Гарантія якості нашої продукції - персонал найвищої кваліфікації, автоматизація процесу металообробки, застосування інноваційних технологій і устаткування від провідних європейських виробників (Trumpf, Fronius, Zuhner, Fein).

Колись класик сказав: "Якщо це можливо, це вже зроблено; якщо це неможливо, це буде зроблено". Саме такому принципу ми багато років слідуємо у вдосконаленні своєї майстерності: постійно розвиваємо виробництво, інвестуємо в освоєння передових технологій металообробки, а також зборки металевих конструкцій.

Інженери Центру лазерного різання "Gromov" регулярно підвищують квалификацію та обмінюються досвідом з провідними європейськими спеціалістами у сфері металообробки і машинобудування, також відвідують міжнародні виставки.

Замовте вироби з металу в Центрі лазерного різання «Gromov», і будете задоволені співпрцею з нами.

Якість

Висока якість виробів забезпечена використанням точного німецького устаткування

Ціни

Прийнятні ціни. Великим замовленням - великі знижки!

Сервіс

Допомога в підготовці креслень, організація доставки готового товару

TrumaBend V130

Гибочний прес с ЧПУ

Лазерне різання металу в Центрі «Gromov»

Лазерне різання - високоефективна технологія, що дозволяє обробляти листовий метал за допомогою лазерного променя великої потужності, керованого комп'ютером.

Лазерне різання отримало широке застосування в металообробній промисловості завдяки високій продуктивності і чудовій якості різання.

Основна перевага лазерного різання - відсутність механічних дій на заготовку, мінімальний термічний вплив на неї. Цим практично виключається деформація в процесі виготовлення деталей.

Суть різання лазерним променем полягає в наступному: різальний промінь утворюється за допомогою електромагнітного поля і молекул вуглекислого газу. Він має високу потужність, і, виходячи з резонатора діаметром 12 мм, фокусується, концентруючи енергію в пучок діаметром всього 0,15 мм. Це дозволяє миттєво пропалювати метал, з великою швидкістю різати його, при цьому досягаючи високої точності різання і забезпечуючи ідеально гладку кромку.

Лазерне різання в Центрі "Gromov" виконується газовим СО2-лазер

Лазерне різання в Центрі "Gromov" виконується газовим СО2-лазерным комплексом від світового лідера - Trumpf, що забезпечує високу потужність випромінювання, має німецьку надійність і простоту в обслуговуванні.

лазерная резка металла

Вигідно відрізняючись від інших відомих технологій розкроу листового металу, лазерне різання дозволяє отримати готовий виріб в найкоротші терміни по кресленнях або розгортках деталей, виконаних в AutoCAD (DXF).

Лазерний розкрій металу дуже вигідний при випуску одиничних екземплярів продукції або виробництві невеликих її партій. Він виграє порівняно з необхідністю виготовляти дорогі за вартістю прес-форми або форми для лиття. Автоматизація процесу лазерного різання забезпечує високу повторюваність.

Різання вуглецевої сталі в Центрі "Gromov" здійснюється методом спалювання металу в середовищі кисню (у такому разі утворюється додаткова енергія і віддаляються залишки продуктів горіння).

Алюміній, оцинковану і нержавіючу сталь ріжемо методом видування металу із зони розплавлення струменем азоту високого тиску. Перевагою цього методу є відсутність окалини на торці різу, і, як наслідок, необхідності подальшої ручної обробки вирізаної деталі.

Лазерне різання в Центрі "Gromov" виконується на верстаті з ЧПУ "Trumpf TC L 3030".

На підприємстві використовується найкраще устаткування лідера європейського верстатобудування Trumpf (зокрема, лазерні комплекси TC L 3030, 3050, згинальний прес Trumabend V130), яке дозволяє однаково точно обробляти як одиничні замовлення, так і великі партії. Висока продуктивність дає можливість впоратися з більшістю завдань і забезпечити обробку необхідної кількості деталей однакового розміру, з точністю 0,1 мм.
В той же час, кінцевий результат залежить не лише від устаткування, але і від рівня фахівців, яким довіряється робота. За 19 років діяльності на підприємстві сформувалася дисциплінована і висококваліфікована команда професіоналів-однодумців, яка володіє передовими знаннями і навичками, як при проектуванні виробів і складанні креслень, так і при роботі на складному обладнанні.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБРОБЛЮВАНИХ ЗАГОТОВОК:

 • товщина металевого листа: 0,5 – 20 мм;
 • оброблювані метали: чорна, нержавіюча і оцинкована сталь, алюміній;
 • робоча зона (розмір листа): 1500х3000 мм;
 • потужність лазерного випромінювання: 3 кВт/5 кВт;
 • максимальне відхилення розмірів: не перевищує 0,1 мм.

Географія локації наших постійних замовників досить велика, втім, як і спектр застосування продукції, вироблюваної з використанням лазерного різання металу в Центрі лазерного різання "GROMOV":
Дніпро (металургійна промисловість; виробництво ракетно-космічної техніки, літакобудування; ветроэнергоустановки; виробництво міського транспорту, тракторів; контейнери; сільськогосподарська техніка; оснащення і інструмент).
Кривий ріг (чорна металургія; машинобудування; горно-збагачувальна, харчова, хімічна промисловість).
Нікополь (металургія; феросплавне, трубопрокатне виробництво).
Марганець (кольорова металургія; сфера телекомунікаційних послуг).
Маріуполь (металургійна, текстильна промисловість; сільгоспмашинобудування).
Кропивницький (машинобудування, харчова та гірська промисловість).
Харків (машинобудування; турбобудування; металообробка; харчова, хімічна промисловість; приладобудування; електроніка; медицина).
Запоріжжя (чорна і кольорова металургія; машино-, автомобілебудування; харчова промисловість).
Черкаси (хімічна, деревообробна, харчова промисловість; автомобілебудування; поліграфія).
Суми (машинобудування; легка, харчова промисловість).
Ми завжди відкриті для нових клієнтів і замовлень. Відправте електронніою поштою замовлення або зв'яжіться з нами телефоном для уточнення деталей співпраці.

Обладнання для лазерного різання

Trumpf Trumatic L3030 (Німеччина)

Trumpf Trumatic L3030 (Німеччина)

Ціна лазерного різання металу

Для розрахунку вартості лазерного різання - відправте креслення деталей на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вкажіть необхідну кількість деталей. Наші інженери прорахують вартість замовлення і зв'яжуться з Вами

Фотогалерея

Галерея

Галерея

Галерея

Галерея

У нас великий досвід виготовлення деталей з металу для агропромислових підприємств, машинобудівної промисловості, функціональних і декоративних виробів для комерційних об'єктів

Розрахувати вартість

Для розрахунку вартості різання і гнучкі металу необхідно надіслати креслення деталей або їх розгортки в Autocad (у форматі DXF, DWG) на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Назва файлу повинна містити інформацію:

 1. Заводський номер деталі на вашому виробництві
 2. Марка стали
 3. Товщина стали (mm)
 4. К-ть деталей (pcs)
 5. Приклад: 12345.st3.10mm.100pcs

Назва файлу не повинна містити спецсимволи (лапки, дужки, тире) і символи кирилицею.
Креслення деталі має бути зроблене прямими і дугами максимальної довжини (полілінії і сплайни неприпустимі!)

Телефон

Email

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр лазерной резки GROMOV 

Украина, г. Николаев, ул.Строителей 14/3

Зв'язатися з нами

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Please let us know your message.

Адреса

вул. Будівельників 14/3
м. Миколаїв, Україна

Центр лазерного різання 
GROMOV

nikgromov@ukr.net
+38 (067) 579-15-74

Часи роботи

Пн – Пт 09:00 – 18:00 
Субота/Неділя - вихідні