Как проехать к нам?

карта в Google Maps

Виробництво металоконструкцій в Центрі лазерного різаннях «Gromov»

Центр лазерного різання "Gromov" здійснює виробництво металоконструкцій будь-якого рівня складності, різних розмірів і форм, що застосовуються в усіх сферах промисловості, а саме: металургії, важкому машинобудуванні, станко-, автомобиле-, судо-, літако-, приладобудуванні, енергетиці, медицині, архітектурі. Нашими клієнтами є як великі заводи і фабрики, так і маленькі підприємства, приватні підприємці.

Центр лазерного різання "Gromov" виготовляє деталі для машин і механізмів, конвеєрів і транспортерів, верстатів, елеваторів; корпуси трансформаторних підстанцій; електричні шафи; елементи устаткування для харчової промисловості. До нас також звертаються виробники медичної техніки. Центр створює металоконструкції для авторських архітектурних рішень, що пропонують унікальні індивідуальні дизайнерські проекти - вентильовані фасадні системи, малі архітектурні форми. Ми з успіхом освоїли новий напрям - виробництво і складання швидкомонтованих будівель.

Крім того, для оптових замовників виготовляємо товари широкого споживання - корпуси світильників, банкоматів, терміналів; декоративні грати; стільниці, мангали і багато іншого.

лазерная резка металла на немецком станке Trumpf

Проектування металоконструкцій в Центрі лазерного різання "Gromov" здійснюється з використанням програм, що дозволяють створювати конструктивні рішення в тривимірному вигляді (ЗD). Також Центр виготовляє металоконструкції за готовими проектами замовників. Наші інженери аналізують ці креслення, надають компетентні консультації, за необхідністю вносять корективи.

Завдяки цьому нам вдається виконати оптимальний розрахунок усіх елементів і вузлів, що полегшує подальше складання готового виробу - воно здійснюється шляхом болтових з'єднань і технологічних пазів (принцип пазлів - "конструктор для дорослих").

Усі зварювальні з'єднання робляться в захисному середовищі (суміш 5% СО2 і 95% аргону). Застосовуємо зварювальний апарат світового лідера в області зварювання "Fronius", який забезпечує ідеальний шов.

За бажанням можемо пофарбувати виріб, а якщо він з нержавіючої сталі, - поліровку або лощіння.


Виготовлення ексклюзивних сходів на замовлення

Найважливішим конструктивним елементом будь-якого багаторівневого приміщення, чи то житловий будинок, офіс або заміський котедж, є сходи. Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро і усі міста України отримали можливість придбавати нашу продукцію, не виходячи з дому. Сходи (Одеса) є основою інтер'єру, його головною ідеєю, виходячи з якої формується концепція внутрішнього вбрання всього будинку. Наша продукція стане справжньою прикрасою, підкреслюючи індивідуальність і вишуканий смак хазяїна. Компанія "Gromov" створює сходи різного стилю, форми і складнощі конструкції, застосовуючи такі матеріали, як дерево, камінь, метал, скло. Ми успішно працюємо на ринку України більш майже 20 років. За цей час компанія набула великого практичного досвіду у виготовленні сходів, наростила виробничі потужності, виховала висококваліфікованих фахівців, напрацювала солідну базу клієнтів як в Україні, так і за її межами.

Продукцію компанії "Gromov" відрізняє оригінальність, ексклюзивний дизайн і довговічність. Наші сходи (Дніпро) здатні задовольнити запити і побажання найвимогливіших клієнтів, для яких неповторний зовнішній вигляд і якість – понад усе. За допомогою технологів компанії ви з легкістю підберете конструкцію і матеріал сходів. Миколаїв, завдяки нашій компанії, став центром виробництва ексклюзивних сходів. Вас приємно здивує наш діловий підхід, терміни виконання замовлення і акуратність при монтажі. Сходи, зроблені компанією "Gromov", - це вироби преміум-класу, які радуватимуть вас упродовж довгих років. Кращим визнанням нашого професіоналізму і відповідальності є позитивні відгуки клієнтів.

Адреса

вул. Будівельників 14/3
м. Миколаїв, Україна

Центр лазерного різання 
GROMOV

nikgromov@ukr.net
+38 (067) 579-15-74

Часи роботи

Пн – Пт 09:00 – 18:00 
Субота/Неділя - вихідні